Şirket Profili

ŞİRKET PROFİLİ

Anahtargrup Danışmanlık

Anahtargrup Danışmanlık gelişen ve küreselleşen ekonomi ile entegrasyonu hızlı bir şekilde gerçekleşen Türkiye’de özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik olarak Yönetim Sistemleri ve Yönetim Danışmanlığı hizmetlerini sağlamak amacıyla 2012 yılında  kurulmuştur.

Anahtargrup Danışmanlık değişimi dikkate alarak konularında lider ulusal ve uluslararası hizmet kuruluşları ile iş ortaklıkları oluşturmuş, yerel iş tecrübesi ve uluslararası bilgi birikimi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Anahtargrup Danışmanlık yönetim sistemlerinin aktif kullanıldığı ve sürekli iyileştirme felsefesinin benimsendiği biçimde şirketlere belgelendirme ve danışmanlık faaliyetleri veren firmamız, tasarım, analiz, geliştirme, modelleme, sistem belgelendirme konusunda danışmanlık faaliyetleri yürütme, proje yönetimi, denetimi ve kullanıma ile hazırlama gibi danışmanlık hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır.

İŞİNDE UZMAN

Vizyonumuz

Türkiye’deki Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin “kurumsallaşmasına katkıda bulunmak” adına standart ve beklentileri aşan, kalite ve güveni temsil eden lider ve kurumsal bir danışmanlık şirketi olmak. şeklinde özetleyebiliriz.

Profesyonel

Misyonumuz

Etkin Ekip çalışması yoluyla, süreçlere pratiklik kazandırmak ve müşterilerimize ve topluma değer katmak, kattığımız değeri sürekli iyileştirme düşüncesiyle müşterilerimizi ve toplumumuzu ileriye götürmektir.

ÖNCE, GÜVEN

Değerlerimiz

  1. Güvenilir olmak

    Yaptığımız tüm işlemlerde şeffaf ve net olmak, güveni ortaya koymak

  2. Yasalara ve etik kurallara bağlı olmak

    Tüm işlerimizi yasalara ve etik kurallara uygun olarak yapmak

  3. Yaratıcı ve yenilikçi olmak

    Ekibimizin ürettiği tüm işerde yaratıcı ve yenilikçi olarak hareket etmek ve müşteri beklentilerinden daha iyi hizmetler ortaya koymak.

Belgeler

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezleri kullanıyoruz. Ayrıca sitemizi kullanımınıza ilişkin bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. View more
KABUL ET
REDDET