Blog Sayfamız

2024

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun! Anahtargrup ailesi olarak tüm paydaşlarımızın Ramazan Bayramını Kutlarız. Sevgi, Hoşgörü ve Umutla dolu nice bayramlara!  

2024

18 Mart Çanakkale Zaferi!

18 Mart Çanakkale Destanı! Çanakkale Destanımızın 109.Yıl dönümü nedeniyle başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.  

2023

Mutlu Yıllar

Anahtargrup Ailesi olarak tüm paydaşlarımız için 2024 yılının sağlıklı, mutlu ve bol kazançlı olmasını dileriz.

2023

Mutlu Bayramlar

Mutlu Bayramlar Anahtargrup Ailesi olarak tüm paydaşlarımızın Kurban Bayramını kutlarız.  

2023

8 Mart Dünya Kadınlar Günü!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü! Başta kadın çalışanlarımız olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarız.

2023

Geçmiş Olsun Türkiye!

Geçmiş Olsun Türkiye! 06/02/2023 tarihinde Kahramanmaraş , Kilis, Malatya, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep , Şanlıurfa , Adıyaman ve Hatay illerimizden meydana gelen deprem dolaysıyla hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet , yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifalar dileriz.

2022

19 Mayıs Bayramımız

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun!

2022

Veri Koruma Günü

20 Ocak Veri Koruma Günü! Günümüzde dünyasında Kişisel ve kurumsal verilerin korunması gün geçtikçe önemini artırmaktadır. Hem kişisel hem de kurumsal verilerin güvende olması için gerekli önlemleri almak için etkin çaba sarf etmek gerekir.

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezleri kullanıyoruz. Ayrıca sitemizi kullanımınıza ilişkin bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. View more
KABUL ET
REDDET